• Slajd Warszawa
  • Slajd Londyn

Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz podmiotów działających w e –biznes oraz w innych branżach, dla których własność intelektualna jest istotnym aspektem prowadzonej działalności i obejmuje twórców wszelkiego rodzaju dzieł do których stosuje się przepisy regulujące prawo autorskie i prawa pokrewne jak np. autorzy utworów, programiści, architekci.

E-BIZNES

Zapewniamy pomoc prawną dla przedsiębiorców z branży komputerowej oraz sklepów i serwisów internetowych jak również na rzecz podmiotów świadczących usługi takie jak: dostawa e-usług, płatności wykonywane drogą elektroniczną oraz hosting. Sporządzamy wymagane przepisami prawa polskiego i unijnego regulaminy stron, regulaminy portali oraz serwisów internetowych. Świadczymy pomoc przedsiębiorcom tworzącym oprogramowanie komputerowe oraz realizującym usługi z jego wykorzystaniem. Przygotowujemy licencje na oprogramowanie. Dla serwisów rejestrujących dane użytkowników sporządzamy wymaganą dokumentację dotyczącą ochrony danych osobowych (polityka bezpieczeństwa, instrukcja zarządzania systemem, wzory upoważnień do przetwarzania danych) i pomagamy w rejestracji zbiorów danych w GIODO.

PRAWO AUTORSKIE I WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Doradzamy w kwestiach ochrony wzorów użytkowych, know-how, tajemnicy handlowej i prawa autorskiego. Udzielamy porad z zakresu praw własności dotyczących technologii i własności intelektualnej oraz ich przenoszenia na inne podmioty, także w przypadku transakcji korporacyjnych, podziałów, fuzji i przejęć. Nasze usługi obejmują także doradztwo i reprezentację firm w negocjacjach i sprawach spornych związanych z naruszeniami praw własności intelektualnej i przemysłowej. W przypadku dystrybucji utworów, opracowujemy niezbędne licencje.

 Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza

Imię i nazwisko
Nieprawidłowe dane

E-Mail
Nieprawidłowe dane

Treść wiadomośc
Nieprawidłowe dane