• Slajd Warszawa
  • Slajd Londyn

Wielka Brytania pomimo Brexitu wciąż zaliczana jest do światowej czołówki pod względem lokalizacji działalności gospodarczej. Kraj  ten przewodzi międzynarodowej rewolucji cyfrowej. W ramach projektu ‘Tech City’ Londyn ma się stać cyfrową stolicą Europy. Rząd Wielkiej Brytanii wdraża plan inwestycji infrastrukturalnych szacowanych na ponad 200 miliardów funtów szterlingów.

Wielka Brytania z jej otwartą i międzynarodową gospodarką jest jedną z największych i najbardziej wyrafinowanych na świecie. Została także sklasyfikowana jako jedna z najlepszych lokalizacji w Europie biorąc pod uwagę Wskaźnik Łatwości Prowadzenia Interesów według niezależnej oceny Banku Światowego, który wziął pod uwagę takie czynniki jak: wdrożenie firmy i prowadzenie interesów, przepisy pracy i pozyskiwanie środków finansowych. Nie należy się więc dziwić, że przyciąga więcej projektów inwestycyjnych niż którykolwiek z innych krajów w Europie.

Eksport do Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania jest jedną z największych potęg gospodarczych, a jej potencjał stale rośnie. Obecnie znajduje się na drugim miejscu wśród rynków świata, na które eksportowane są polskie produkty.
Nasza kancelaria oferuje swoim Klientom możliwość pozyskania kontaktów handlowych w Wielkiej Brytanii poprzez identyfikację potencjalnych nabywców dla ich towarów i usług, pozyskiwanie partnerów handlowych, organizacje spotkań, tłumaczenia, wsparcie prawno-podatkowe oraz marketingowo-reklamowe.

Działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii

Biznesowe środowisko podatkowe w Wielkiej Brytanii stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne w przeciągu następnych lat. Firmy innowacyjne będą w stanie skorzystać z dalszych redukcji podatków dla osób prawnych dzięki tzw. Inicjatywie ‘Patent Box’ i poprzez wzmocnienie hojnej już ulgi podatkowej na Program Wsparcia Badań i Rozwoju.
Wielka Brytania stała się dla wielu tysięcy firm międzynarodowych preferowanym wyborem w momencie podejmowania decyzji o inwestycjach międzynarodowych.

Nieruchomości w Londynie - obsługa prawna inwestycji.

Na rynku brytyjskim zagraniczni inwestorzy stanowią niemal jedną trzecią wszystkich nabywców. Zdecydowana większość z nich wybiera strategię kupna nieruchomości pod jej długoterminowy wynajem.
PGK Legal Solutions zajmuje się wyszukiwaniem dla naszych Klientów odpowiednich nieruchomości, a następnie organizuje ich wynajem. Nie tylko udzielamy wsparcia przy doborze kredytu, ale także oferujemy możliwości wykonania remontów lub modernizacji nieruchomości.

 Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza

Imię i nazwisko
Nieprawidłowe dane

E-Mail
Nieprawidłowe dane

Treść wiadomośc
Nieprawidłowe dane